BERRIAK

Nafarroan antolatu beharreko txapelketak: EGUTEGIA 2018

NAFARROAKO HERRI KIROL TXAPELKETAK 2018

NAFARROAKO KIROL JOKOAK:

1. Jardunaldia: Otsailaren 25ean, Etxarri Aranatzen (11:00)

2. Jardunaldia: Martxoaren 4an, Betelun (10:30)

3. Jardunaldia: Martxoaren 11an, Antsoainen (10:30)

4. Jardunaldia: Martxoaren 18an, Igantzin (10:30)

5. Jardunaldia: Martxoaren 25ean, Berroetan (11:00)

 

NAFARROAKO I. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Kanporaketa: Irailaren 23an, Uharten (17:30)

Finala: Azaroaren 16an, Donezteben (18:00)


NAFARROAKO II. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Kanporaketa: Abuztuaren 17an, Arantzan (18:30)

Finala: Irailaren 30an, Igantzin (18:00)

 

NAFARROAKO III. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA

Kanporaketa: Uztailaren 11an, Iruñean (12:00)

Finala: Abuztuaren 17an, Ezkurran (18:00)

 

NAFARROAKO BIKOTEKAKO AIZKORA TXAPELKETA: Uztailaren 8an, Iruñean (12:00)
 

 

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (I. MAILA): Uztailaren 9an, Iruñean (12:00)
 

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (KADETE MAILA): Uztailaren 11an, Iruñean (12:00)
 

 

NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (II. MAILA): Ez da jokatuko kirolari faltagatik


NAFARROAKO TRONTZA TXAPELKETA (EMAKUMEZKOAK):  Uztailaren 9an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TRONZA TXAPELKETA MISTOA: Azaroaren 16an, Donezteben (18:00)

 

NAFARROAKO LASTO ALTXATZE TXAPELKETA: Ez da jokatuko kirolari faltagatik

NAFARROAKO HARRIJASOTZE TXAPELKETA: Uztailaren 13an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO ORGA JOKO TXAPELKETA: Uztailaren 8an, Iruñean (12:00)

 NAFARROAKO TXINGA-ERUTE TXAPELKETA (Emakumezkoak): Uztailaren 14an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO TXINGA-ERUTE TXAPELKETAK (Gizonezkoak): Uztailaren 14an, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO INGUDE ALTXATZE TXAPELKETAK (G/E): Uztailaren 10ean, Iruñean (12:00)

NAFARROAKO LOKOTX BILTZE TXAPELKETA (GIZONEZKOAK):

Kanporaketa: Uztailaren 25ean, Elizondon (18:00)

Finala: Uztailaren 29an, Beran (18:30)

NAFARROAKO LOKOTX BILTZE TXAPELKETA (EMAKUMEZKOAK): Uztailaren 25ean, Elizondon (18:00)

 

NAFARROAKO SEGA TXAPELKETA: Ez da jokatuko kirolari faltagatik

 

NAFARROAKO HERRIZ HERRI TXAPELKETA: 

Lehen jardunaldia: Abuztuaren 18an, Etxalarren (12:30)

Bigarren jardunaldia: Abuztuaren 18an, Burlatan (20:00)

Hirugarren jardunaldia: Abuztuaren 26an, Lakuntzan (18:00)

 

NAFARROAKO SOKATIRA TXAPELKETA 4X4:

1. Jardunaldia: Apirilaren 14an, Txantrean (11:30)

2. Jardunaldia: Apirilaren 21ean, Lesakan (17:00)

3. Jardunaldia: Maiatzaren 5ean, Antsoainen (17:00)

4. Jardunaldia: Maiatzaren 12an, Iruritan (17:00)

 

NAFARROAKO SOKATIRA TXAPELKETA 8X8: 

1. Jardunaldia: Azaroaren 3an, Arbizun (17:00)

2. Jardunaldia: Azaroaren 11an, Aldatzen (12:30)

3. Jardunaldia: Azaroaren 17an, Elizondon (17:00)

4. Jardunaldia: Azaroaren 24an, Lesakan (17:00)

 

NAFARROAN ANTOLATUKO DIREN EUSKAL HERRIKO TXAPELKETAK 2018

 

EUSKAL HERRIKO EMAKUMEZKOEN ARPANA TXAPELKETA: Uztailaren 25ean, Elizondon (18:00)

 

EUSKAL HERRIKO III. MAILAKO AIZKORA TXAPELKETA:

Lehen kanporaketa: Abuztuaren 5ean, Beintza-Labaienen (18:00) - Beintzan jokatuko da

Bigarren kanporaketa: Abuztuaren 26an, Gorritin (12:30)

 

EUSKAL HERRIKO EMAKUMEZKOEN LOKOTX BILTZE TXAPELKETA:  Irailaren 30ean, Igantzin (18:00)

^ Igo gora
Acceder a www.baieuskarari.org
Desarrollo: Exea Comunicación